Věrnostní program a věrnostní body

V našem internetovém obchodě se vyplácí nakupovat opakovaně. Za každý nákup u nás získáváte tzv. "věrnostní body".

Co to znamená?

Za každých utracených 50,- Kč Vašeho nákupu, je Vám připsán jeden věrnostní bod do Vašeho konta věrnostních bodů. Tyto body můžete následně proměnit za slevový kupón v poměru 1 věrnostní bod = sleva 2,- Kč.

Např.:

  • nákup za 1 000,- Kč = 20 bodů = Sleva 40,- Kč
  • nákup za 2 000,- Kč = 40 bodů = Sleva 80,- Kč
  • nákup za 4 000,- Kč = 80 bodů = Sleva 160,- Kč
  • nákup za 5 000,- Kč = 100 bodů = Sleva 200,- Kč

Přehled Vašich věrnostních bodů naleznete v sekci "Můj účet" pod položkou "Moje věrnostní body". V přehledu vidíte číslo objednávky, ze které byly body vytvořeny, dále datum a čas vytvoření a počet věrnostních bodů. Sloupeček "Stav bodů" Vás informuje o tom, zda byly body použity, nebo jsou připraveny k použití apod.

Informace jsou následující:

- Nedostupné pro uplatnění = body byly vytvořeny z Vašeho nákupu, ale ten ještě nebyl zaplacen a body tak ještě nelze použít.

- Dostupné = nákup byl již zaplacen a body jsou připraveny k Vašemu využití, resp. konverzi na slevový kupon.

- Konvertováno = body jste již použili -> resp. jste body překonvertovali na slevový kupon.

- Uplatněno = body byly již překonvertovány na slevový kupon a ten jste již uplatnily při nákupu.

- Zrušeno = body byly zrušeny. Důvody zrušení mohou být: zrušená objednávka, nedoručená objednávka, objednávka neukončená do 30-ti dnů od svého vzniku, porušení podmínek Věrnostního programu či VOP.


Na konci tabulky (v sekci "Slevové kupony" ve Vašem zákaznickém účtu obchodu www.damskastylovaobuv.cz) vidíte celkově dostupné věrnostní body a informaci o tom, jakou slevu za ně můžete získat.

Kliknutím na příkaz k přepočtu bodů na slevu je Vám automaticky a okamžitě vygenerován slevový kupón, který můžete případně ihned uplatnit.

Kupón naleznete na stránce slevové kupony (ve vašem zákaznické účtu), příp. níže na stránce "Věrnostní program" přímo pod tabulkou bodů, kde máte tedy rovnou i přehled o využití slev a slevových kuponů z věrnostního programu, apod.

Slevové kupóny a věrnostní body nejsou nárokovou položkou. Není možné vymáhat jejich hodnotu v hotových penězích ani jakoukoliv jinou náhradu za tyto, například při vypršení jejich platnosti, zrušení nebo zablokování účtu a nebo při změně firemní politiky provozovatele ve vztahu k uvedeným benefitům. Kupon je nepřenositelný, nedarovatelný, ani nijak přepisovatelný na jiné či další osoby (náleží vždy té osobě, která vlastní osobní účet v našem internetovém obchodu - www.damskastylovaobuv.cz (tyto osobní údaje musí být 100%-ně korektní a 100%-ně identické s osobními údaji vlastníka osobního uživatelského účtu zákazníka). V opačném případě, budeme nuceni odebrat všechny Slevové kupony zákazníka a postupovat dle našich všeobecných obchodních podmínek.

Tyto podmínky vstupují v platnost dne 2. 8.2018

V Opolanech dne 2. 8.2018